Yhteystiedot

LUOTTAMUSMIEHET KAUDELLE  1.1.19 - 31.12.22

 sposti etunimi.sukunimi(at)ouka.fi

Pääluottamusmies Mira Kaivorinne 040 7414773  mira.kaivorinne(at)ouka.fi

Varapääluottamusmies Kati Södö, 0405548884  kati.sodo(at)ouka.fi

     

Alue 1.
Luottamusmies Maarit Patokoski, 0413192685 maarit.patokoski(at)ouka.fi
Terveyspalvelut kaikki avoterveydenhuollon toimipaikat ja suun terveyden huolto.

 

Alue 2 .

Luottamusmies Kati Södö, 0405548884  kati.sodo(at)ouka.fi.  Haukiputaan hvk, kotihoito Haukiputaan alueella, Haukiputaan ympärivrk-asumispalvelut, Haukiputaan kotihoito, Onni-Ilona- jaTuuliakoti, Tsemppi  sekä Haukiputaan lääkärin vastaanotto ja suun terveydenhuolto.


 Alue 3.
Luottamusmies Pertti Pöykiö , pertti.poykio[at]ouka.fi Merikosken ympärivuorokautiset palvelut, Severinkoti, Merikosken ympärivuorokautiset palvelut, Intiön hoivaosastot, Lassintalo, Rajakylän hoivaosastot sekä Taatontupa

Alue 4.

Luottamusmies Timo Heinonen,  timo.heinonen(at)ouka.fi. Kiimingin hvk, kotihoito Yli-Ii
Kiimingin hyvinvointikeskus, Jaarankartano, Kiimingin kotihoito, Jokirannan palvelukeskus, Yli-Iin kotihoito, PäivöläYlikiimingin kotihoito

Alue 5.

Luottamusmies Mervi Kauppila ,mervi.kauppila(at)ouka.fi Hiirosenkoti ja Oulun kaupunginsairaala.

 Alue 6.


Luottamusmies Silja Juntunen, 0407326494. silja.juntunen(at)ouka.fi. Kontinkankaan hvk,  kotiutustiimi
Kotihoito (kantaOulu) Salonkartanonpalvelukeskus, Kaakkurin-Oulunsalon kotihoito

 Alue 7.


 Luottamusmies Sanna Lackman-Ala-Poikela, 0404823179  sanna.lackman-ala-poikela(at)ouka.fi Pitkäkankaan päiväkoti
 sivistys- ja kulttuuripalvelut varhaiskasvatus ja koulunkäynninohjaajat

Alue 8.