Yhteystiedot

LUOTTAMUSMIEHET KAUDELLE  1.1.19 - 31.12.2023

 sposti etunimi.sukunimi(at)pohde.fi ->parhaiten meihin saat yhteyden edunvalvonta -asioissa sähköpostitse.

Pääluottamusmies Mira Kaivorinne 040 7414773  mira.kaivorinne(at)pohde.fi,

(sisäinen posti ilman postimaksua); Pääluottamusmies Mira Kaivorinne, Sairaalanrinne 4 Ge 49, 5 krs, 90220 Oulun kaupunki

Varapääluottamusmies Kati Södö, 040 5548884  kati.sodo(at)pohde.fi

     

Alue 1..
Luottamusmies Maarit Patokoski, 040 5298964 maarit.patokoski(at)pohde.fi
Terveyspalvelut; kaikki avoterveydenhuollon toimipaikat ja suun terveydenhuolto, poislukien Haukipudas.

 

Alue 2 .

Luottamusmies Kati Södö, 0405548884  kati.sodo(at)pohde.fi. 

Haukiputaan hvk, kotihoito Haukiputaan alueella, Haukiputaan ympärivrk-asumispalvelut, Haukiputaan kotihoito, Onni-Ilona- jaTuuliakoti, Tsemppi  sekä Haukiputaan lääkärin vastaanotto ja suun terveydenhuolto.

Varaluottamusmies Mikko Korhonen,  0405144726, mikko.korhonen(at)pohde.fi


 Alue 3.

Luottamusmies Tanja Salmi, 0451350795 tanja.salmi(at)pohde.fi

Merikosken ympärivuorokautiset palvelut, Intiön hoivaosastot, Rajakylän hoivaosastot sekä Taatontupa.

 

Alue 4.

Luottamusmies Timo Heinonen, 0401586361  timo.heinonen(at)pohde.fi.
Kiimingin hyvinvointikeskus, Jaarankartano, Kiimingin kotihoito, Jokirannan palvelukeskus, Yli-Iin kotihoito, Päivölä, Ylikiimingin kotihoito.

 

Alue 5.

Luottamusmies Mervi Kauppila, 0413192685 mervi.kauppila(at)pohde.fi

Hiirosenkoti ja Oulun kaupunginsairaala.

 

Alue 6.

Luottamusmies Silja Jussila, 0407326494 silja.juntunen(at)pohde.fi.

Kontinkankaan hvk, Kotihoito, poislukien Haukipudas, Kiiminki ja Ylikiiminki, Salonkartanonpalvelukeskus.

Varaluottamusmies Pekka Haipola, 04056783986   pekka.haipola(at)pohde.fi.

 

 Alue 7.

 Pääluottamusmies Sanna Lackman-Ala-Poikela, 0404823179  sanna.lackman-ala-poikela(at)ouka.fi
 Sivistys- ja kulttuuripalvelut varhaiskasvatus ja koulunkäynninohjaajat.

Varaluottamusmies Merja Komulainen-Aakko, 0407633226

 

Alue 8.

Sosiaalinen hyvinvointi. 

Luottamusmies Pasi Häkkinen, 0509108007 pasi.hakkinen(at)pohde.fi

Mielenterveys/päihdepalvelut, perhetyö ja kehitysvammapalvelut.

 

 

CARITAS PALVELUT OY / HDL 1.1.2023-31.12.2026

SOSTES Oulun ja Rovaniemen yksiköt

Timo Raesalmi, 0456365371 timo.raesalmi(at)caritaslaiset,fi